Julia Kraj

julia_krajNazywam się Julia Kraj, mam 14 lat, jestem mieszkanką Chorzowa.

Akrobatykę trenuję od 9 roku życia, moim trenerem jest Pani dr Renata Firak.

Chociaż na treningi szczególnie w ostatnim czasie poświęcam cały swój wolny czas,to kocham to co robię i nie wyobrażam sobie siebie w innej dyscyplinie sportu.Lubię też taniec, który ćwiczę pod okiem Pani Angeliki Ziarek, a także jazdę na nartach i snowbordzie na które niestety nie pozostaje zbyt wiele czasu. Do tej pory zdobywałam medale i osiągałam sukcesy na krajowych i międzynarodowych zawodach z moim poprzednim partnerek Jakubem Miśta. Największym naszym wspólnym sukcesem był złoty medal na Mistrzostwach Polski Seniorów zdobyty w maju tego roku. Od lipca bieżącego roku  trenuję w klasie senior z moim nowym partnerem Wojciechem Dackiewiczem. Dzięki niemu, oraz ogromnemu zaangażowaniu naszej trenerki udało si się zrobić ogromny postęp w swoich umiejętnościach.

Pomimo, iż nowy zespół  tworzymy razem od niedawna, mamy już na swoim koncie takie sukcesy jak:

  • srebrny medal na Międzynarodowym turnieju „Winobranie” w Zielonej Górze
  • złoty medal na Międzynarodowym Turnieju im. Korkina Władimira Pawłowicza na Białorusi
  • srebrny medal  na Grand Prix Polski w Łańcucie.

W Klubie mamy zgraną grupę przyjaciół, razem nie tylko trenujemy ale potrafimy się świetnie bawić. Udział w programie „Mam Talent” jeszcze bardziej zbliżył naszą grupę i daje nam wiele radości, satysfakcji i nowych doświadczeń.

Jako zawodniczka DOSiR Sokolnia Chorzów, jestem bardzo zmotywowana do dalszej ciężkiej pracy, nawet kosztem wielu wyrzeczeń.

Log in