Finał Mam Talent

Sobotni wieczór 28.11.2015 był najbardziej szalonym w życiu wszystkich naszych zawodników. Tydzień przygotowań do finałowego pokazu to bardzo mało.

 

Choreografia, którą przygotowała nam zaprzyjaźniona choreografka pani Anita Szumiec od razu wszystkim nam przypadła do gustu. Ciężka i intensywna praca z trenerką Renata Firak, nieprzewidziane kontuzje, które trapiły nas przed finałem (uraz kręgosłupa i 4 szwy na głowie) nie przeszkodziły nam w profesjonalnym przygotowaniu. Od czwartku w Warszawie szaleństwo prób, przymierzania kostiumów i próbnych makijaży. Sobota to już cały dzień przygotowań ale wierzymy ,że efekt ostateczny nikogo nie zawiódł. Przepiękne makijaże – bardzo dziękujemy paniom makijażystkom, świetne kostiumy – super panie krawcowe i dopełnienie w fryzurach – wielkie dzięki dla ekipy fryzjerów .

 

Godzina 20:00 – start. Pozostali finaliści też dali 100% swoich umiejętności , konkurencja była bardzo mocna. I w końcu My z numerem 7 . Pokaz udał się perfekcyjnie. Opinie Jury wspaniałe. Pozostało tylko czekać na werdykt widzów. Hurra zostajemy w finałowej trójce. Ostatecznie kończymy na drugim miejscu. Troszkę żal bo było tak blisko ale i tak jesteśmy zwycięzcami.

 

Mamy nadzieję, że ta przygoda otworzy nam wiele nowych drzwi i będziemy mogli cieszyć się naszą pasją oraz pokazywać ją na wielu arenach.

 

Tagi:

Log in